KONST / Litografier / Grafiskt blad 16802016

nr 1680 2016

Sven Gedin

(1930-2001), Sverige

Grafiskt blad, "Lilla Essingen". Signerad, numrerad 156/300. Bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Sven Gedin, svensk bildkonstnär född i Hagalund 1930, död 2001.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:59:40

17/2 15:33:31 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Gedin

Läs mer om Sven Gedin